akcesoria gastronomiczne

Higiena w gastronomii. Gdzie kupić najlepsze ręczniki, czyściwo papierowe oraz serwetki gastronomiczne.

Obiekty gastronomiczne wymagają szczególnej dbałości o higienę w miejscu pracy. Każda restauracja musi zaopatrzyć się w dobrej jakości materiały. W pracy na kuchni nie może zabraknąć czyściwa papierowe. W toaletach ręczników papierowych składanych zz. Na stołach za to muszą zawsze znajdować się serwetki dla gości. Dowiedz się, dlaczego warto zaopatrzyć się w ręczniki papierowe od Welmax Paper.

Czyściwo papierowe z rolki, nieocenione w każdej kuchni

Kuchnia to serce każdej restauracji. W niej powstają przepyszne dania, które potem lądują na sali. Jeśli posiadasz punkt gastronomiczny, dobrze wiesz, że zachowanie w nim czystości, jest kluczowe. Brud w miejscu pracy, może negatywnie wpływać na jakość przygotowywanych potraw. Aby zadbać o porządek i czystość warto zaopatrzyć swoich pracowników w dobrej jakości czyściwo papierowe. Wysoce chłonny materiał wykonany z celulozy sprawi, że ścieranie plam i zabrudzeń stanie się przyjemnością. Czyściwo papierowe występuje jako zwinięte na w roli. Może składać się z jednej, dwóch, a nawet trzech warstw.

Serwetki gastronomiczne to podstawa na każdym stole

Każdy wie, że podczas jedzenia łatwo się ubrudzić. W takiej sytuacji goście restauracji mogą czuć się niezbyt swobodnie. Warto więc umożliwić im łatwe wyczyszczenie rąk i ust. Wystarczy, że na każdym stole znajdzie się dyspenser na serwetki gastronomiczne. Swobodne wyjmowanie pojedynczych listków pozwoli gościom zachować czystość przy jedzeniu. Natomiast wykorzystanie dyspensera jest bardzo ekonomiczne. Niweluje bowiem wyciąganie większej ilości listków.

Ręczniki papierowe zz niezbędne w każdej toalecie i nie tylko

Restauracje i inne punkty gastronomiczne odwiedza dużo gości. Nie może zatem dojść do sytuacji, że w toalecie zabraknie ręczników papierowych. Klienci restauracji również będą niezadowoleni jeśli będą zmuszeni wytrzeć ręce w coś słabej jakości. Oprócz wycierania rąk ręczniki zz sprawdzą się w pozbywaniu się zabrudzeń. Najczęściej na rynku dostępne są ręczniki zz w kolorze białym lub zielonym i szarym. Te pierwsze są wykonane z celulozy, natomiast kolejne z makulatury. Wybranie ręczników papierowych makulaturowych jest dodatkowo bardzo ekologiczne. Dostępne na rynku ręczniki mogą posiadać jedna lub dwie warstwy. Wybranie tych drugich zapewnia lepszą chłonność. Złożenie ręczników w formie ZZ pozwala na łatwe wyjmowanie pojedynczych listków. Oprócz tego zwiększa to ilość listków, które mogą znaleźć się w podajniku.

Produkty higieniczne od Welmax Paper

Posiadasz restaurację? Musisz zaopatrzyć ja w dobrej jakości materiały higieniczne. Jedne z najlepszych znajdziesz w ofercie firmy Welmax Paper. Ich produkty charakteryzują się wysoką chłonnością. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Zapewniają bezproblemowa wycierania oraz ścieranie. W ofercie firmy znajdziesz zarówno serwetki gastronomiczne do dyspensera, jak i czyściwo papierowe w rolce. Oprócz tego posiadają również szeroki wybór ręczników papierowych zz. Produktów Welmax możesz szukać u przedstawicieli, w hurtowniach lub skontaktować się bezpośrednio. Z pewnością znajdziesz to czego szukasz do swojej restauracji.

Dodaj komentarz