Lifting

Interesuje Cię lifting twarzy? Sprawdź HIFU!

Wszystkim, którzy chcą poddać się liftingowi twarzy, ale nie są gotowi na zabiegi operacyjne, przedstawiamy HIFU. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, którego efektem jest poprawa wyglądu skóry. Zabieg stosować można na twarz oraz ciało. Rezultaty uzyskuje się, pozwalając falom dźwiękowym wnikać przez skórę.

Co istotne, podczas zabiegu wierzchnie warstwy skóry pozostają nienaruszone. Do zalet metody HIFU należą: spłycenie, redukcja zmarszczek, zmniejszenie wiotkości skóry, jej ujędrnienie i uelastycznienie. W wyniku zabiegu skóra zostaje zagęszczona, kontur twarzy wyostrza się, zmniejsza się także widoczność porów.

HIFU – jak to działa?

Nazwa HIFU pochodzi od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound (skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu) i wiele mówi o istocie zabiegu. HIFU rozpoczyna się od nałożenia żelu na wybraną partię ciała. W tych miejscach przykładana będzie głowica emitująca ultradźwięki ze specjalnie zaprojektowanego urządzenia.

Zaletą zabiegu jest możliwość dostosowania jego przebiegu do potrzeb konkretnego pacjenta. Wykonanie zabiegu poprzedzone jest rozmową z kosmetologiem. W czasie wywiadu gromadzi on istotne informacje na temat problemu oraz bada stan skóry. Zabieg HIFU jest niemal bezbolesny. W razie potrzeby można skorzystać ze znieczulającej maści.

Kiedy widać efekty, czy warto?

Pierwsze rezultaty wykonanego zabiegu są widoczne już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetologicznym. Końcowy, najpełniejszy efekt jest dostrzegalny po trzech miesiącach od zakończenia procedury zabiegowej. Czy warto skorzystać? Oczywiście, że tak. Chociażby z uwagi na długą listę zbawiennych skutków.

Zabieg HIFU wykonasz w profesjonalnym gabinecie Health & Beauty w Warszawie. Zależy Ci na uniesieniu brwi, owalu twarzy, a może marzy Ci się wyostrzenie linii żuchwy? Jeśli tak, zabieg jest dla Ciebie. Podaruj swojej skórze młodszy, świeższy wygląd, a sobie – zdecydowanie lepsze niż dotychczas samopoczucie.

Dodaj komentarz