Newline X - Jak działać skutecznie w nowych warunkach?

Newline X – Jak działać skutecznie w nowych warunkach?

Dzięki rozwojowi technologicznemu świat skurczył się do rozmiarów globalnej wioski. Współpraca zespołów z dwóch różnych końców świata może być równie (albo nawet bardziej) skuteczna niż uczestników pracujących w tym samym pomieszczeniu. Poznaj system Newline X, który wnosi komunikację zdalną w firmie na nowy poziom. Oferta znajduje się na stronie AGRAF, polskiego dystrybutora produktów Newline: www.agraf-it.pl.

Kiedy odległość przestaje mieć znaczenie

Newline serii X to więcej niż „monitor interaktywny dla biznesu” – to kompleksowy system do współpracy zdalnej, łączący monitor dotykowy, platformę do wideokonferencji oraz oprogramowanie ułatwiające komunikację na odległość. Włączasz i działasz. Zestaw do wideokonferencji – 2 wbudowane szerokokątne kamery 1080p, zestaw 4 zaawansowanych mikrofonów oraz wysokiej jakości głośniki – zapewniają wrażenie bliskości, wzmacniają poczucie pracy zespołowej i umożliwiają każdemu uczestnikowi pełne uczestnictwo w spotkaniu.

Znajdzcie wspólną przestrzeń do pracy

Newline X jest ucieleśnieniem idei Unified Collaboration – zaawansowany technologicznie sprzęt dopełnia oprogramowanie, które wnosi współpracę zdalną na nowy poziom. Newline Workspace zmienia monitor w wirtualną salę konferencyjną – w jednym oknie możesz prowadzić wideokonferencje, wymieniać się plikami i wspólnie pracować na wirtualnym flipcharcie – jakbyście znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Zobacz, jak działa Newline Workspace.

Nie rezygnuj ze sprawdzonych rozwiązań

Wiemy, że macie już swoje sprawdzone rozwiązania – dzięki wbudowanemu komputerowi OPS z systemem Windows możecie nadal korzystać z dobrze znanych programów i platform do współpracy zdalnej, jak Skype czy Microsoft Teams.

Wszystko to w rozdzielczości 4K, z niespotykaną głębią obrazu i precyzją dotyku, dzięki technologii Optical Bonding. Model Newline X jest dostępny w trzech rozmiarach:65” (X6), 75” (X8) i 86” (X9). Pełna oferta: www.agraf-it.pl.

Dodaj komentarz