Poluj na okazje! Skorzystaj z Black Friday i Cyber Monday

Święto miłośników wyłapywania niezwykłych okazji zaczęło się już dzisiaj! Cyber Monday to dodatkowo szansa na upolowanie „perełek” w okazyjnych cenach w internetowych sklepach. To dobra okazja na zaopatrzenie się w prezenty idealne na miarę naszych przedświątecznych potrzeb. Sprawdź skąd wzięło się to święto i jak możesz na nim skorzystać!

Ulubione święto polujących na okazje  – również w internecie

Według amerykańskiej tradycji „Czarny Piątek” to dzień bezpośrednio po Święcie Dziękczynienia, które obchodzone jest zawsze w czwarty czwartek listopada. „Black Friday” w tym roku wypada 23 listopada i jak zawsze jest oficjalnym rozpoczęciem sezonu świątecznych zakupów. Skąd wzięła się tradycja „Czarnego Piątku”? Istnieje co najmniej kilka teorii dotyczących powstania tego „wyprzedażowego święta”. Jedna z nich dowodzi, że nazwa „Black Friday” nie była związana z zakupami, natomiast z falą urlopów na żądanie i zwolnień lekarskich, na które amerykańscy pracownicy udawali się zaraz po Święcie Dziękczynienia, w celu wygospodarowania długiego weekendu. Inne teorie doszukują się pochodzenia nazwy od natężonego ruchu drogowego w okolicy sklepów, które tworzyły się w okresie przedświątecznym. Kierowcy autobusów mieli używać tego sformułowania, aby opisać problemy związane ze swobodnym poruszaniem się w okolicach centrów handlowych. Niemniej jednak sama tradycja ostatecznie powstała z inicjatywy specjalistów od promocji i marketingu. Postanowili oni stworzyć dzień, w którym mogą spodziewać się zwiększonego zainteresowania towarem, a tym samym szybkiego przypływu gotówki. Wyprzedaże w te dni osiągają poziom nawet do -90%.

Na fali popularności „Czarnych Piątków” i rozwoju Internetu – powstał Cyber Monday, który w tym roku przypada na 26 listopada. W tym dniu sklepy internetowe na całym świecie przygotowują zniżki i wyprzedaże, z których można skorzystać, oszczędzając znaczną ilość pieniędzy nawet bez wychodzenia z domu. W przypadku niektórych sklepów internetowych np. www.leifheitsklep.pl, Cyber Poniedziałek zaczyna się już w piątek!

Szukaj wymarzonych produktów w niskich cenach

W Cyber Monday nasze ulubione sklepy internetowe przygotowują korzystne promocje i okazje, na których możemy znacznie oszczędzić. To wyjątkowa sytuacja, która ma miejsce raz do roku. Więc jeśli do tej pory odkładałeś decyzje o zakupie jakiejś rzeczy – to dobry moment, żeby sprawdzić czy nie jest dostępna w okazyjnej cenie. Cyber Monday to również doskonała okazja do wcześniejszego zamówienia prezentów świątecznych, oszczędzająca czas na chodzenie po sklepach, nerwy związane z przedświąteczną gorączką w grudniu, a przede wszystkim oszczędzająca zawartość naszego portfela (i salda na koncie!).

Myślałaś już dawno o wymianie jakiegoś sprzętu? Twoja mama najbardziej ucieszy się z praktycznego prezentu? Sprawdź jakie promocje przygotował sklep www.leifhetisklep.pl.

Z okazji Black Friday i Cybermonday na stronie https://www.leifheitsklep.pl/blackFriday możesz kupić w obniżonych cenach m.in. powietrza Airfresh Clean Connect 500 marki Soehnle (cena obniżona o 50%!), by cieszyć się czystymi zdrowym powietrzem w domu,  odkurzacz do szyb Dry&Clean (cena obniżona o 30%), którym umyjesz okna i szyby przed świętami. W okazyjnie cenie można również nabyć mop parowy CleanTenso (taniej o 30%), dzięki któremu posprzątasz podłogi na błysk, czy bezprzewodowy odkurzacz Regulus PowerVac 2w1 (w cenie niższej o 40%), wygodny i niezawodny przy pielęgnacji podłóg, i dużo dużo więcej.

Przecenione są również deski do prasowania, suszarki na pranie, zestawy do sprzątania, niezbędniki do przechowywania elementów garderoby czy sprzęt do uprawiania sportu i monitorujący zdrowie. W promocji znajdziemy również akcesoria do skompletowania idealnej kuchni, czy środki usprawniające sprzątanie. Jeśli planowałeś zakup sprzętu, który przyspieszy i ułatwi przedświąteczne przygotowania, to dobra okazja, by to zrobić.

Dodaj komentarz