Przyłącz się do akcji #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

Przyłącz się do akcji #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

Część z nas z pewnością zastanawia się jak zagospodarować czas, który spędzamy teraz w domu pracując zdalnie i opiekując się dziećmi. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła właśnie akcja #GotujeWDomu.

Podczas zalecanego pobytu w domu nie możemy zapominać o zdrowej i zbilansowanej diecie. To w jaki sposób się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, a dziś jest ono szczególnie ważne. Gotując w domu, z bliskimi możemy nie tylko dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, ale także odkryć drzemiącą w nas pasję i świetnie się bawić. Do tego zachęca przestrzeń kulinarna Cook Story by Samsung. Do akcji #GotujeWDomu może przyłączyć się każdy, kto przez najbliższy czas zamierza zaprzyjaźnić się z własną kuchnią.

Prosto i smacznie

Szefowie kuchni, którzy na co dzień gotują i prowadzą warsztaty w Cook Story by Samsung będą dzielić się sprawdzonymi przepisami na proste i pyszne dania. Znajdziemy je na stronie internetowej Cook Story by Samsung oraz na Facebooku i Instagramie. Przepisy zostały dobrane tak, aby każdy mógł samodzielnie przyrządzić je w domu z produktów, które w większości posiadamy w naszych kuchniach. Zadowoleni będą miłośnicy makaronu i pizzy. Z kolei fani leniwych, weekendowych śniadań odkryją nowe wersje klasycznych potraw.

Z miłości do gotowania

Akcja #GotujeWDomu to także zachęta do jednoczenia się i tworzenia wspólnej kulinarnej opowieści. Pomysł zrodził się z połączenia pasji do gotowania i chęci szerzenia pozytywnego nastawienia. Gotowanie daje radość, a wspólne przygotowywanie posiłków to okazja do bycia razem, odkrywania nowych smaków i dobrej zabawy. Cook Story by Samsung zachęca do dzielenia się zdjęciami potraw i oznaczania ich hasztagiem #GotujeWDomu oraz tagowania profilu @CookStorybySamsung na Instagramie. Każdy post zostanie udostępniony, a dla najlepszych i najbardziej kreatywnych przepisów, zdjęć i filmików przewidziane są nagrody. Podejmiecie wyzwanie #GotujeWDomu?

Niezawodna pomoc w kuchni

Dla rodziców, którzy szukają sposobu na sprostanie różnym zachciankom swoich pociech, gotowanie może być teraz wyzwaniem. Aby efektywniej połączyć pracę zdalną z codziennymi zadaniami warto sięgnąć po sprzęt AGD, który ułatwi nam wykonywanie obowiązków. Takim urządzeniem jest piekarnik Dual Cook Flex™ z dzielonymi drzwiami i separatorem, który jest stworzony do wspierania kulinarnych wyzwań. Możemy w nim piec dwie potrawy jednocześnie w różnych trybach i temperaturach, nie martwiąc się, że ich zapachy się przenikną. Dzieci domagają się pizzy na obiad i sernika na deser? Żaden problem. Teraz możemy kontrolować poziom wypieczenia włoskiego przysmaku bez obawy, że ciasto na dole opadnie. Z piekarnikiem Dual Cook Flex™ przygotujemy dwa proste dania jednocześnie, a zaoszczędzony czas możemy poświęcić na odpisanie na zaległe maile lub zabawę z dziećmi.

Więcej informacji na https://cookstory.samsung.pl/przepisy

***

O Cook Story by Samsung

Cook Story by Samsung to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. To nie jest zwykła szkoła gotowania – to miejsce, w którym nietuzinkowi prowadzący i uczestnicy tworzą emocjonujące kulinarne opowieści. Powstają one z pasji do gotowania, chęci nauki nowych rzeczy oraz spotkania w jednym miejscu i czasie wyjątkowych ludzi.

Dodaj komentarz