kubki ceramiczne

Reklamowe kubki ceramiczne z nadrukiem – jakie wybrać, ile kosztują?

Chcesz zamówić firmowe kubki ceramiczne z logo lub innym nadrukiem? Zobacz, jakie modele tych gadżetów reklamowych są obecnie dostępne u producentów i ile trzeba będzie za nie zapłacić.

Dlaczego warto wybrać kubki ceramiczne z nadrukiem?

Wśród wielu dostępnych gadżetów reklamowych to właśnie kubki są jednymi z najczęściej zamawianych przez firmy.

Ceramiczne kubki są praktyczne, wykorzystywane często na co dzień, a przy tym dają dużą przestrzeń do personalizacji. Również ich zamówienie nie jest związane z wysokimi kosztami, dlatego też cieszą się one od lat dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Kubki reklamowe mogą być zatem świetnym pomysłem na podarunek dla pracowników, ale też dla klientów i partnerów firmy, niezależnie od tego, w jakiej działa ona branży.

Jakie rodzaje kubków ceramicznych wybrać?

Producenci gadżetów reklamowych oferujący kubki ceramiczne z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-reklamowe mogą zaprezentować je w wielu wariantach, dlatego też można dobrać je zależnie od konkretnych potrzeb, celów reklamowych, posiadanego budżetu.

Najtańsze kubki reklamowe to kubki proste, wyposażone w ucho, które bardzo dobrze nadają się do personalizacji. Można zamówić je w różnych kolorach.

Dostępne są również kubki ceramiczne o konstrukcji lekko zwężanej do dołu, które mają bardziej elegancki wygląd.

Na uwagę zasługują też kubki z dodatkowymi elementami, na przykład z zaparzaczami, przykrywkami, łyżeczkami.

Ciekawym wyborem mogą być też kubki ceramiczne z nadrukiem termicznym, co oznacza, że po nalaniu do nich gorącego napoju na ściankach zewnętrznych kubka pojawiają się nadruki.

Ile kosztują kubki ceramiczne z nadrukiem?

Koszt kubków z nadrukiem nie jest wysoki, dlatego też gadżety te są bardzo popularne wśród firm. Zwykle ceny za kubki ceramiczne z nadrukiem rozpoczynają się od około 5 złotych za sztukę z personalizacją w przypadku zamówienia większego nakładu. Kubki innych typów mogą kosztować od 10 do nawet 30 złotych za sztukę.

Dokładne informacje dotyczące kosztów zamówienia kubków można sprawdzić w internecie na stronach firm, które zajmują się ich realizacją. Wystarczy wybrać wtedy rodzaj kubka, a następnie nakład i termin realizacji, aby dowiedzieć się, ile wyniesie koszt.

Jak zamówić kubki reklamowe z logo i innymi nadrukami?

Takie kubki reklamowe dzisiaj najczęściej zamawiane są w sklepach działających przez internet. To powoduje, że można bardzo łatwo zlecić ich wykonanie z biura albo z domu.

W internecie można też łatwo porównać dostępne na sprzedaż kubki ceramiczne z nadrukiem, ich parametry, ceny, możliwości znakowania, a także sprawdzić informacje o producencie, by wybrać najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz