traficar dla firm

Traficar dla firm – podstawowe korzyści

Wynajem floty samochodowej dla firm to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które stawia na wysoki poziom komfortu poruszania się pojazdami w celach służbowych. Przy wyborze firmy, z którą nawiązuje się współpracę należy kierować się głównie elastycznością kierowanej oferty. Istotne są udogodnienia w samochodach i kwestie kosztów poszczególnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Mile widziane są kompaktowe wymiary, by nie mieć problemów z parkowaniem, możliwie najniższe wartości spalania oraz stężenie emisji szkodliwych substancji. Najczęściej wybiera się zatem niewielkie, miejskie auta, w których spełnione są wszystkie powyższe kryteria i oczywiście udogodnienia multimedialne.

Długoterminowy najem floty dla firm – zalety

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie ze strony wielu przedsiębiorstw, Traficar dla firm to najbardziej korzystne rozwiązanie dla wszystkich. Z całą pewnością o wiele lepsze od leasingu, czy zaciągnięcia dużego kredytu. Mowa oczywiście o długoterminowym wynajmie floty, który stanowi najlepszą z możliwych alternatywę. Zapotrzebowanie na pojazdy służbowe rośnie, oczywiście każde przedsiębiorstwo ma swoje założenia finansowe, ważna jest także kondycja firmy na dany okres. Traficar dla firm to miejsce, do którego wręcz trzeba się udać, by maksymalnie ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, wszystko to dzięki dostępowi do określonej liczby samochodów. Są to pojazdy na wyłączność, jest o tyle ciekawe rozwiązanie, że pojazd można również udostępnić kontrahentom. Rezerwacje planuje się z wykorzystaniem kalendarza, a rozliczenia są generowane w oparciu o warunki ustalane indywidualnie. Składa się na to mnóstwo czynników, lecz najczęściej oferuje się korzystne abonamenty na firmę. Na koniec okresu rozliczeniowego przekazywana jest faktura do opłacenia, na dokumencie wyszczególnione są wszystkie bilingi. Podstawą naliczania opłaty są przejechane kilometry, Traficar dla firm może pochwalić się najbardziej korzystną stawką na rynku w tej kwestii.

traficar dla firm

Traficar dla firm – mnóstwo korzyści

Traficar dla firm oferuje trzy możliwe opcje współpracy – na Zawołanie, na Vouchery oraz na Wyłączność. Pierwszy sposób współpracy zakłada rejestrację w dedykowanej aplikacji – Traficar, w której osoba reprezentująca przedsiębiorstwo może aktywować lub dezaktywować konta służbowe. W ramach pakietu otrzymuje się także korzyści w postaci darmowego parkowania – w tym w strefach miejskich. W panelu kontroluje się wszystkie serwisy, tankowania oraz pozostałe formalności. Kolejną formą współpracy jest opcja na Vouchery, które można wykupić w dowolnej ilości dla pracowników. W ten sposób flota służbowa będzie uzupełniona szybko i sprawnie. Dostępny jest ponadto program kafeteryjnym, co jest idealną formą dofinansowania dla pracowników. Traficar dla firm to również pakiet na Wyłączność, w skład którego wchodzi wiele udogodnień. W razie konieczności, udostępnia się samochód zastępczy. Wskazywane są także strefy, w których można wynajmować i zwracać samochody. Rozliczeniem są faktury z bilingami.

Dodaj komentarz