oczyszczacz

Vestfrost – oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji i lampą UV-C LED

Zanieczyszczenia powietrza realnie wpływają na nasze zdrowie, przy czym z zanieczyszczeniami najczęściej kojarzy nam się smog i niestety słusznie, ponieważ jego sezon trwać może nawet od października aż do maja. Natomiast warto też pamiętać o tym, że w powietrzu oprócz groźnych pyłów pochodzących z smogu, znajdują się również wirusy, bakterie, roztocza, alergeny, czy inne zanieczyszczenia, które także nie wpłyną korzystnie na nasze zdrowie.

Skutecznym rozwiązaniem okazują się być najlepsze oczyszczacze powietrza. Czym kierować się przy wyborze?

Najlepsze oczyszczacze powietrza- jak wybrać dobrze

Wiedząc już, że jakość powietrza wpływa na wiele aspektów naszego życia, w tym dobry sen i samopoczucie, a także zdrowie, warto zatem skorzystać, z najnowszych technologii, jakimi są oczyszczacze powietrza i skutecznie filtrować zanieczyszczenia we własnym domu. Podczas zakupu pierwszego oczyszczacza powietrza warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii:

  • Po pierwsze warto zastanowić się w jakim pomieszczeniu umieścimy oczyszczacz a w zasadzie jaką powierzchnię ma to pomieszczenie. Jeśli będziemy wiedzieć, łatwiej będzie nam dobrać najlepsze oczyszczacze powietrza, zwracając uwagę na ich powierzchnię oczyszczania i wydajność i na tej podstawie dopasowując oczyszczacz do pomieszczenia.

  • Po drugie należy zwrócić uwagę na sposób filtracji powietrza, im więcej jej etapów, tym skuteczniejsze jest urządzenie, np. oczyszczacze powietrza Vestfrost, które zostały wyposażone w filtry oraz lampę UV-C LED i jonizator, tak złożony proces filtracji pozwala na uzyskanie najlepszych efektów.

  • Po trzecie głośność pracy, najlepsze oczyszczacze powietrza powinny pracować cicho oraz posiadać tryb cichy lub nocny. Dlaczego to takie ważne? Oczyszczacz powietrza powinien pracować również w nocy, aby zapewnić jak najlepszą jakość filtracji, jeśli urządzenie będzie bardzo głośne, jego nocna praca raczej będzie nierealna.

  • Po czwarte dodatkowe funkcje na rynku znajdziemy wiele różnych modeli oczyszczaczy powietrza, będą one różnić się nie tylko wydajnością i powierzchnią oczyszczania, ale również filtracją powietrza, czy funkcjonalnością. Niektóre z modeli będą posiadać funkcję nawilżania, inne nie będą mieć nawet funkcji jonizacji. Jeśli mamy w domu suche powietrza, warto rozważyć zakup oczyszczacza z funkcją nawilżania, natomiast jeśli zależy nam na usuwaniu wirusów i bakterii, konieczna będzie funkcja jonizacji. Ponadto oczyszczacze posiadają również blokadę rodzicielska, timer, samodzielne włączanie w przypadku wystąpienia awarii prądu, czy możliwość zdalnego sterowania, jak w przypadku oczyszczaczy powietrza Vestfrost.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost- urządzenia na każdą kieszeń

W 2021 roku na rynku polskim pojawiły się 3 modele oczyszczaczy powietrza Vestfrost i choć ten producent to nowość w branży, już od pierwszych chwil zyskał wielu klientów. Oczyszczacze powietrza Vestfrost zostały wyposażone w filtr wstępny, węglowy, HEPA, lampę UV-C LED oraz jonizator, co sprawia, że bardzo dobrze filtrują powietrze. Tryb nocny umożliwia cichą pracę, a wygląd świetnie wpisze się w każde wnętrze. Oczyszczacze powietrza Vestfrost dopasujemy do różnych pomieszczeń, od najmniejszych do bardzo dużych, dobierając odpowiedni model. Tym co wyróżnia tę markę na tle konkurencji z pewnością jest możliwość zdalnego sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej.

Kupując swój pierwszy oczyszczacz powietrza, warto zajrzeć do profesjonalnego sklepu online, gdzie wszelkie nasze wątpliwości rozwieją uczciwi doradcy. Jeśli szukamy najlepszego oczyszczacza powietrza, który dodatkowo ma atrakcyjną cenę, warto bliżej przyjrzeć się duńskiej marce Vestfrost.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz