atrakcyjne ceny

Wakacje last minute – dlaczego warto na nie postawić?

Wyjazd na zagraniczne wakacje to dla wielu z nas wielkie marzenie. Jego realizacji wcale nie trzeba odwlekać, zwłaszcza, że biura podróży coraz częściej zasypują nas ofertami last minute. Co ciekawe, są one bardzo różnorodne i swoim standardem często nie odbiegają od wycieczek first minute, a pozwalają sporo zaoszczędzić. Atrakcyjne ceny to jednak nie jedyna zaleta „lastów”. Przedstawiamy 3 powody, dla których warto zdecydować się na wakacje zakupione w wyprzedaży.

Wakacje last minute – niskie ceny

Nie ma co się oszukiwać – to niskie ceny ofert last minute sprawiają, że co roku przyciągają one do biur podróży coraz więcej klientów. Rabaty mogą sięgać nawet do 50-60%, dlatego też jest to świetna alternatywa dla osób dysponujących ograniczonym budżetem. Pozostaje jednak pytanie: z czego wynikają tak wysokie obniżki cen? Odpowiedź jest prosta. Biura podróży próbują w ten sposób sprzedać pojedyncze wolne miejsca – najczęściej te, które zostały w ostatniej chwili zwrócone. Pośrednicy tym samym minimalizują swoje straty finansowe, a turyści mogą cieszyć się wakacjami w tropikach za niewielkie pieniądze. Win-win.

Wycieczki last minute – wysoki standard obsługi

Czy tanie oferty oznaczają niższy standard usług w porównaniu do wycieczek dostępnych w cenach katalogowych? Okazuje się, że nie. Turyści decydujący się na wakacje last minute nie muszą martwić się zakwaterowaniem, wyżywieniem czy brakiem dostępu do dodatkowych atrakcji. Klienci kupujący wycieczki z wyprzedaży mogą mieć pewność, że spędzą swój wymarzony urlop w takich samych warunkach jak turyści, którzy zarezerwowali miejsca nawet kilka miesięcy wcześniej. Dotyczy to również ofert all-inclusive, które nieustannie cieszą się wielką popularnością. Aby jednak uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto dokładnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem.

Zobacz także:  http://biznes365.pl/zakynthos-2021-bajeczne-wakacje-na-kazda-kieszen/

Oferty last minute – różnorodność kierunków

Zwlekanie do ostatniej chwili z wykupieniem wakacji wcale nie musi oznaczać ograniczonych możliwości wyboru. Wręcz przeciwnie – w katalogach znajdziemy mnóstwo ciekawych kierunków, które od lat znajdują się w ścisłej czołówce najpopularniejszych, wakacyjnych destynacji. Mowa tutaj m.in. o Grecji, Turcji, Wyspach Kanaryjskich, Hiszpanii kontynentalnej, Egipcie czy Tunezji. Różnorodność ofert last minute sprawia, że każdy wczasowicz znajdzie idealne dla siebie miejsce na wakacje pod palmami. Jedyna trudność polega na „upolowaniu” atrakcyjnej oferty – znikają one jak świeże bułeczki, dlatego z ostateczną decyzją należy się spieszyć.

Artykuł powstał przy współpracy z https://www.traveligo.pl/.